Suure diameetriga pronksdetailide valu - liuglaager

Ticronik valmistab massivsete tigurataste pooltooted individuaaltellimusena. Meie pakume kõrge kvaliteediga tooteid konkurendivõimelise hinnaga.

Oleme valmis vastama Teie küsimustele

info@ticronik.ee

(+372) 5345 9207

Suured pronkstooted - tiguratas

Suure läbimõõduga tiguratad tihti kasutatakse kombineeritud kujul: teras- või malmirumm ja pronksist tigupärg. Tavaliselt tigupärgi valatakse spetsiaalselt ettevalmistatud ja töödeldud rummi väliskülje otsa.

Ticronik toodab ja ekspordib pronksist pooltooteid erinevaks tööstustarbeks, näiteks tiguratas tigureduktoris. Ticronik on võimeline valmistama nt. pöörlemiskujuga toorikuid läbimõõduga kuni 1200mm. Ticroniku kvalifitseeritud töötajad on võimelised valmistada täispronksist tigurattamooduli või kasutaga aluseks legeeritud terasest konstruktsiooni ja valada pronksrõnga, millel on ülitäpsed ühendussäärikud, mis tagavad kindlamat ühendust (vt allpool skeemi). Igat valatud toodet kontrollitakse Teie skeemidele, spetsifikatsioonidele ja mudelile vastavusele, et garanteerida täielikku vahetatavust.

Suured pronkstooted - tiguratas (hammasrattad, tigureduktor)

Tähelepanu! Iga meie saidil esitatud detail olid valmistatud vastavalt tellija konkreetsele tellimusele ja arvestades konkreetseid nõudmisi. Võite julgelt paluda detailide valmistamist vastavalt just Teie erilistele tehnilistele tingimustele.

Suure diameetriga pronkspooltooted, mida kasutatakse tigurataste valmistamiseks, töödeldakse ja valmistatakse arvestades konkurendivõimelist hinda, mille juures nad vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Sarnane toodang

 

Esita oma küsimus spetsialistile

Palun vajuta siia, kui sul on tehniline küsimus meile

Mis on tiguratas?

Tiguratast või tigutransmissiooni tihti kasutatakse erinevates tööstuse valdkonnades pöördkiiruse vähenemiseks ja kõrgema pööremomendi ülekandmiseks. Kui selline ratas on õigesti paigaldatud ja määritud, siis see saab kõige vaiksemaks ja sujuvaks hammastransmissiooni tüübiks. Erinevalt teistest transmissiooni tüüpidest tigureduktoris maksimaalse kiiruse vähenemist vaikseimas alas võimaldab saavutada kõrgete ülekandenumbrite ülekandmine. Mitteristuvate tiguvõlli ja tiguratta ristumise nurk on tavaliselt 90°.

Pronksist suuremaid pooltooteid kasutataks samuti järgmiste hammasrataste tüüpide moodutamisel:

Tiguratas, kruvihammasratas
Silindriline sirghammasratas või hammaspärg
Helikoidaalne hammasratas, kaldhammasratas
Sisehammastega kaldhammasratas

Ticronik - vasesulamid

Meie spetsialiseerume kvaliteetsete pronksdetailide valmistamisele individuaaltellimuse järgi. Pronksdetailide valmistamise moodustab rohkem kui poole meie kogutootmisest (2008. aasta eest).

Meie spetsialiseerume kvaliteetsete pronksdetailide valmistamisele individuaaltellimuse järgi.

Metallilaastu töötlemine
Metallilaastu töötlemine
  • Töötleme oma seadmetega metallilaastu (metallitööstuse jääk saepuru kujul) brikettidesse, edasise ümbersulatamise jaoks. Loe edasi...