Suure diameetriga pronksdetailide valu - liuglaager

Ticronik valmistab laagripronksidest rõngad, suure diameetriga puksid (kuni 1200mm) kaasa arvatud jämeda lõikega ning ühe või kahe äärisega.

Oleme valmis vastama Teie küsimustele

info@ticronik.ee

(+372) 5345 9207

Suure diameetriga pronksdetailide valu - liuglaager

Pronks on eriliste füüsika-keemiliste omadustega materjal, mis koos lisanditega teatud detailides muutub unikaalseks, näiteks liugelaager (puksilaager)

Laagripronksidel1 omadusi on laias valikus: vastupidavus, venivus, kõvadus, kulumiskindlus, antikiilutamine, madal hõõrdetegur, konarlikkuseks sobitumine ning keskkonnasõbralikkus. Laagripronkside korrosioonivastupidavus on märksa kõrgem kui teistel laagrimaterjalidel, mistõttu teda valitakse teatud keskkonnaoludes.

Pronkslaagrid töötavad kõrge temperatuuri oludes ning ei kaota libisemise koormusetaluvust (roomavuse deformatsioon), ning temperatuuril alla 0°C ei kõvastu ega lähe hapraks. Kõrge koormuse ja kiirusega ning kõrge temperatuuriga omavad nad väga head soojaülekannet.

Pronks soodustab detailite lihtsat ja säästlikku tootmist, lubab erilise ja keerulise kujuga üksiktooteid valmistada lihtsalt ja keskmise hinna eest. Mitte ükski teine laagrimaterjal ei oma paremat töötlevust (lõikavust) võrreldes pronkslaagritega.

Meie valmistame pronkslaagreid lühikese tähtajaga.

1 Laagripronksid on pronksid, mida kasutatakse liugelaagrite tootmiseks.

Kasutamise näidised

Näiteks suur ameerika veoauto, mis transpordib mitmekordselt kasutatavat kosmoselaeva ning teised kosmoseapparaadid montaažikompleksist stardikohani. Selline veok kunagi ei sõida kiiremini kui 3 km/t ning selle rattad keerlevad pronkslaagrite abil.

Teistes mehhanismides, mida ei kasutata teedel või mullatöömasinates põhilised ülekandemehhanismi väljas olevad laagrid on tehtud laagripronksidest.

Sarnane toodang

 

Esita oma küsimus spetsialistile

Palun vajuta siia, kui sul on tehniline küsimus meile

Ticronik - vasesulamid

Meie spetsialiseerume kvaliteetsete pronksdetailide valmistamisele individuaaltellimuse järgi. Pronksdetailide valmistamise moodustab rohkem kui poole meie kogutootmisest (2008. aasta eest).

Meie spetsialiseerume kvaliteetsete pronksdetailide valmistamisele individuaaltellimuse järgi.

Pronksvalu tööstus ja rakendus

Laevaehitus- ja laevaremonditööstus
Automehaanilised komponendid
Mehhanismite valmistamine
Tööriistade valmistamine
Sõjaseadmed
Mäekaevandustööstus
Pumpade detailid

Vasehinnad maailmas (viimased 60 päeva)

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

Metallilaastu töötlemine
Metallilaastu töötlemine
  • Töötleme oma seadmetega metallilaastu (metallitööstuse jääk saepuru kujul) brikettidesse, edasise ümbersulatamise jaoks. Loe edasi...