Metalli ost

  • Värvilise metalli ost
  • Tsinki ost, pronksi ost

Värvilise metalli ost

Töötmise ülejääkide ostmine

Alati ostame sisse tina-tsink-plii, tina-plii, tina-tsink, tina-fluor või raud-alumiinium, raud-alumiinium-nikkel (või nende analoogid) pronksikange ja valuplokke (markeeritud või keemilise- või ekspressanalüüsi tulemusega). Võib ka pakkuda samade markide keskgabariitidega vasesulamitest vanametalli juhul kui nad on puhastatud õlist, sorteeritud ja identifitseeritud keemilise sisalduse järgi. Võtame vastu ka igasuguste vasesulamite tarbeks vajalikke ligatuuri (abisulamid), nt. fluorvask (kuni 9-10% fluori, vene tähistus МФ10, МФ9).

Samuti ostame sisse antimoni Sb (sisaldusega mitte alla 98%), tsinki (kangid, anoodid, lehed, lattid, sisaldus mitte alla 98,7%), tina (kangid, lattid, sisaldusega mitte alla 96,35% ja plii sisaldusega mitte üle 1-1,5%). Või vase alusel ligatuuri (abisulam) nimetatud metallide sisaldusega 50%-50%; 30%-70%; 70%-30% või selle läheduses.

Ostame sisse babiiti B83 (võib olla kasutuses olnud ja ülevalatud, kuid komponentide sisalduse kõikumisega mitte üle 2-3% nominaalist ja plii sisaldusega mitte üle 1,5%). Erinevate markide segavalu kõrgendatud pliisisaldusega ja isegi kui valutahvlidel on B83 markeering mitte pakkuda


Üles