Ticronik Firmast

  • 10 aasta Eesti profiilmetallide turul
  • Kvaliteedi poliitika
  • Edasiarenemine

Alternative content

Get Adobe Flash player

Firma ülevaade

Meie meeskond töötab värviliste valu- ja profiilmetallide turul Eestis juba üle 10-ne aasta . Meie ettevõte spetsialiseerub pronksi erinevate markide valutoorikute valmistamisel mudelite järgi või kokilli pealt valamise meetodite järgi.

Meie poolt toodetavate valutoorikute põhiliigid on puksid, täismetallist igasuguse geomeetrilise vormiga valudetailid ja fassongvalu detailid mudelite järgi. Meie poolt toodetud valutoorikute kvaliteedi määramisel meie lähtume Vene standardite nõudmistest ja nende vastavusest teiste riikide standartidele. Meie poolt toodetud valutoorikuid saab kasutada igasuguste masinate ja mehhanismite detailide valmistamiseks, nt. hammasratad või hammasrataste kroonid, hõõrdepaarisdetailite elemendid, santehnilise või elektrotehnilise otstarbega detailid jm.

Pöörlemisvõimelisi detaile (puksid ja ümarad) töötleme treipingil, mis võimaldab vältida praaki (valutühikud), vähendada tooriku kaalu ja järelikult valmistoode hinda.

Meie firma spetsialistid annavad klientidele kvalifitseeritud nõu ja konsultatsiooni värvilistest metallidest sulamite kasutusalast ja tehnilistest andmetest igasuguste seadmete ja mehhanismite remontimisel või komplekteerimisel masinaehitamisel, energeetikas, metallurgias, mäe-, keemia-, toidu-, metsa- või muus tööstuses. Otse meie laost saab osta ka tooded Fluorplastist F-4 (latt, ümar, rõngas, ketas, puks, plaat ja lint).

Samuti valmistame tsinksulamite alusel mereprotektorid, mis on ettenähtud laevakere veealuse osa, vedelikütemahutide sisepinda, merevees töötavate üksikuid kere ja metallkonstruktsioone osade kaitsmiseks.

Meie tegevuse põhiloosungid on pakkuvate teenuste ja materiallite nimekirja pidev laiendamine, Toodangu kvaliteet parandamine, individuaalne lähenemine igale kliendile ja kõikide tellimuste kõrgetasemeline täide viimine.

Tänu tellimuste operatiivsele ja õigeaegsele täitmisele, meie poolt pakkuvate teenuste ja toodete kõrgele kvaliteedile ja paindlikkule hinnapoliitikule meie klientide arv pidevalt kasvab ja juba tänapäeval neid on üle 200.

Loodame, et just Teie valite selles valdkonnas oma koostöö partneriks meie firma.

Tänan.